Email
info@serdarborabayraktaroglu.com

Telefon
0532 500 05 80
Telefon
0212 219 00 12

Adres
Clinic SBB
Teşvikiye mah. Maçka Cad.

Erhan apt. No:16 Kat:2 D:5  Nişantaşı/Istanbul

Sosya Medya

Google Map

Vox Aesthetic

  /  MODA   /  Kış saç modasının en trendlerini bu yazıda…

Kış saç modasının en trendlerini bu yazıda…

Karantina süreci devam ediyor. Artık gündelik hayatımızın bir parçası oldu. Bu deneyim bize daha minimal bir hayatın mümkün olduğunu da gösterdi. İşte bu minimallik akımı içerisinde biz de doğal renkler ve tarzlarla hasret giderebiliriz. Kısacası geçmiş yılların dikkat çekici renklerinin yarattığı yaratıcı akımlar yerini bu sene doğallığa bıraktı. Yani kumsal rengi ve hafif kızıllı, tarçınlı kahverengi tonları revaçta. Bakımı daha kolay olan doğal renkler tercih ediliyor.

Sarılar Revaçta

Ancak yine de biraz dikkat çekmekten vazgeçemem diyorsanız sarılar tam size göre. Fantastik sarı trendini keyifle kullanabilirsiniz. Daha açık ve göz alıcı sarı tonları, beyaza yaklaşan uçuk tonlar sizin için. Buz gibi soğuk bir renk elbette doğru makyaj ve kıyafetle sizi farklı bir noktaya taşıyacaktır. Bu tip değişiklikler pozitif etkileri ile hayatınıza da renk getirecektir. Zahmetsiz ama şık saçlar herkesin hayali. O zaman kendinizi iyi bir kuaföre emanet etmenin zamanı gelmiş demektir. Kış boyu rahatlıkla kullanacağınız bir kesim ve renk sizi rahatlatacaktır.
2021 kışını canlandırmak ve ısıtmak elinizde.

Bob ile romantik 20’lere dönüş

Minimallik demişken saçları kısaltmak için bundan daha iyi zaman bulunamaz. Hem bakımı kolay hem de verdiği özgürlük duygusu paha biçilemez güzellikte. Eğer kısa saçı seviyorsanız artık bir klasik olan Bob kesimini deneyebilirsiniz. Bu kış Bob ile 1920’lerin romantik atmosferini taşıyarak dikkat çekmek için ideal. Bir tarafı asimetrik olması halinde kulak arkası yapacağınız bu klasik sizi daha da güzel gösterecektir. Ayrıca saçınızı kısaltarak bedeninizi daha ön plana çıkarabilirsiniz.

Kıvırcık ya da Dalgalı

Peki biraz harekete ne dersiniz? Kıvırcık ya da dalgalı saçlar kullanımı en kolay saç tipidir. Yıkadıktan hemen sonra hafifçe nemini almanız yeterli olacaktır. Bu tip hareketli saçların belirgin olacağı kesimler kışa çok yakışacaktır.

Her türlü saç aksesuarı ya da bere ile rahatça kullanabilirsiniz. Bu tip hareketli saçlar asimetrik kesimleri de çok güzel taşımaktadır. Tek uzunluk yerine farklı boylardaki kesim sizi daha enerjik gösterebilir.

Post a Comment