Email
info@serdarborabayraktaroglu.com

Telefon
0532 500 05 80
Telefon
0212 219 00 12

Adres
Clinic SBB
Teşvikiye mah. Maçka Cad.

Erhan apt. No:16 Kat:2 D:5  Nişantaşı/Istanbul

Sosya Medya

Google Map

NO FILTER NO CRY

En son ne zaman filtre kullanmadan bir fotoğraf paylaştın sosyal medyada?
Hatırlıyor musun?
Kendini suçlama çünkü hepimiz aynı durumdayız.
Bir estetik plastik cerrah olarak benim işim filtrelerle elde edilen görüntüyü hayatın kendisine, gerçekliğe taşımak. Bu yüzden de mottom her zaman NO FILTER!
Şimdi sana sorsam, yeni bir sen için ihtiyacın olan ne desem ilk neleri sayarsın?
Kiloların mı, kırışıklıkların mı, zamana yenik düşen yüzün mü yoksa fedakâr anneliğin sonucu oluşan sarkmaların mı?
En son kendin için ne yaptın? Kendine ne hediye ettin? Aynaya baktığında ne zaman kendini güzel hissettin?
İstiyorum ki bu sonbahar; geçtiğimiz zorlu yılın izlerini gönüllerimizden silemese de yüzlerimizden, bedenimizden silsin, alsın götürsün. Ve istiyorum ki yorgun ülkemin cefakâr insanları kendi güzelliklerini yeniden fark etsin! Hatırlasın!
Bu güne kadar yüzlerce kişiyle yolum kesişti, ufak dokunuşların bile kocaman gülümsemelere dönüştüğünü çok defa gördüm. Bu da yaptığım işten en keyif aldığım anlar elbette. Bu yüzden başlattığım “NO FILTER” projesine çok önem veriyorum.
Belki yaralarını, mutsuzluklarını ve gönül kırıklıklarını iyileştiremem ama seni aynayla barıştırabilirim! Aynadaki aksinden memnun olmanın nasıl bir his olduğunu bir saniye düşünmen yeter. Hayatının nasıl olumlu anlamda değiştiğini tahmin etmek zor değil.
NO FILTER, bir değişim ve güzelliğe giden bir dönüşüm projesi olmakla beraber aslında benim manifestom, yolumdaki heyecan verici duraklardan biri diyebilirim. Bu formatla elimin şimdiye dek değmediği, ulaşamadığım birçok kişiye ulaşma imkanı bulacağımı umuyorum.
Değişimin, dönüşümün ve yeni başlangıçların zamanıysa bu zaman; buna en değerli hazinenden, bedeninden başlamaya, önce onu iyileştirmeye, güzelleştirmeye ne dersin?
Hipokrat diyor ki; “Birini iyileştirmeden önce sor: Seni hasta eden şeylerden vazgeçmeye hazır mısın?”
Bazen şikâyet etmek, adım atmaktan daha kolaydır biliyorum. Ancak Dünya olarak sancılar içinde değişime dönüşüme zorlandığımız bu dönemde bir adım öne çıkanlar kendilerinin bir üst versiyonunu yaratabilecekler.
Şimdi ben de sana şöyle soruyorum; NO FILTER’la değişime hazır mısın?
Takipte kal.. Çok yakında başlıyoruz…

Serdar Bora Bayraktaroğlu

Post a Comment